






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
۹۶,۹۹۰,۰۰۰ تومان
| وزن | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz UP to 4.4GHz |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25W |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✖ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 1235U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | MX550 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| پارت نامبر | 21JK001CGP |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
لپ تاپ 14 اینچی لنوو مدل ThinkPad E14 i5 8GB 512GB SSD 2GB MX550

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.