






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۳۶,۸۳۰,۰۰۰ تومان
۱۲۹,۳۹۰,۰۰۰ تومان
| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 3072×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ندارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت USB Type-C | 4 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | MAC OS |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-9880H |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| فرکانس پردازنده | 2.30GHz Up to 4.80GHz |
| مدل گرافیک | AMD 5700M |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
لپ تاپ 16 اینچی اپل مدل MacBook Pro MVVK2 2019 دارای پردازنده Intel Core i۹ ۹۸۸۰H با 16GB حافظه رم و همچنین همراه با 1TB حافظه داخلی، صفحه نمایش 16 اینچ از بهترین سری های مک بوک می باشد. همچنین پردازنده گرافیکی AMD Radeon Pro 5700M 8GB می باشد. در نهایت سرعت این مک بوک ۳ برابر بیشتر از نسل قبل است و از لپ تاپهای ویندوزی پر فروش سریعتر است.مک بوک پرو حرفهای اپل به کمک باتری بزرگتر خود میتواند نسبت به مدل قبلی خود 11 ساعت شارژ را نگه دارد.
لپ تاپ 16 اینچی اپل مدل MacBook Pro MVVK2 i9 16GB 1TB SSD 8GB Radeon Pro 5700M
