






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900H |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4070 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3.5, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 17.3 اینچی ام اس ای مدل MSI Katana 17 B13VGK i9 16GB 1TB SSD 8GB RTX4070

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.