لپ تاپ 14 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 14-ES0033DX i7 16GB 1TB SSD Iris Xe
HP ENVY X360 14-ES0033DX i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD Iris Xe 14 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i7
مدل پردازنده:
i7-1355U
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
DDR4
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
14 اینچ
رفرش نمایشگر:
60Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن1,76 کیلوگرم
حافظه کش
12 مگابایت
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
فرکانس پردازنده
1.7GHz Up to 5.0GHz
فناوری های گرافیک
ندارد
اندازه صفحه نمایش
14 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
شفاف
نرخ بروز رسانی نمایشگر
60Hz