لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 15-FE0053DX i7 16GB 512GB SSD Iris Xe
HP ENVY X360 15-FE0053DX i7-1355U 16GB RAM 512GB SSD Iris Xe 15.6 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i7
مدل پردازنده:
i7-1355U
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
LPDDR5
مقدار حافظه رم:
512GB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
15.6 اینچ
رفرش نمایشگر:
60Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2,17 کیلوگرم
حافظه کش
12 مگابایت
فناوری های گرافیک
ندارد
فرکانس پردازنده
1.7GHz Up to 5.0GHz
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
اندازه صفحه نمایش
15.6 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
نوع نور کیبورد
RGB
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
60Hz
نوع صفحه نمایش
IPS
پورت HDMI
پورت Mini Display
پورت Thunderbolt
پورت USB 3.0
3 عدد
پورت USB Type-C
1 عدد
پورت VGA
سیستم عامل
ویندوز 11
نوع باتری
لیتیوم یونی
مدل پردازنده
i7-1355U
تعداد هسته
4 هسته Efficient, 8 هسته Performance
تعداد رشته
20
مدل گرافیک
Intel Iris Xe
رابط دایرکت
12.2
ظرفیت حافظه SSD
512GB
ظرفیت حافظه رم
16GB
نوع حافظه رم
LPDDR5
سازنده کارت گرافیک
Intel
ظرفیت حافظه HDD
ندارد
حسگر اثر انگشت
پارت نامبر
FE-0053DX
چرخش 360 درجه
بررسی تخصصی
نقد و بررسی کاربران
محصول انتخابی شما:
Envy x360 2 in 1 main