لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل ENVY X360 15-ES2050WM i5 8GB 512GB SSD Iris Xe
HP ENVY X360 15-ES2050WM i5-1240P 8GB RAM 512GB SSD Iris Xe 15.6 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i5
مدل پردازنده:
i5-1240P
ظرفیت حافظه رم:
8GB
نوع حافظه رم:
DDR4
مقدار حافظه رم:
512GB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
15.6 اینچ
رفرش نمایشگر:
144Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
نوع حافظه گرافیک
GDDR5
ظرفیت کارت گرافیک
4GB
اندازه صفحه نمایش
15.6 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
144Hz
نوع صفحه نمایش
IPS
پورت HDMI
پورت Mini Display
پورت USB 3.0
2 عدد
پورت USB Type-C
پورت VGA
سیستم عامل
ویندوز 11
نوع باتری
لیتیوم پلیمری
مدل پردازنده
i5-1240P
تعداد هسته
2 هسته, 8 هسته Performance
تعداد رشته
10
فرکانس پردازنده
2.9GHz – 4.9GHz