لپ تاپ 16 اینچی اچ پی مدل OMEN 16-N0023DX R7 16GB 512GB SSD 6GB RTX3060
HP OMEN 16-N0023DX R7-6800H 16GB 512GB SSD 6GB RTX3060 16 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
Ryzen 7
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
DDR5
مقدار حافظه رم:
512GB
مدل گرافیک:
RTX 3060
اندازه نمایشگر:
16 اینچ
رفرش نمایشگر:
144Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2,4 کیلوگرم
نوع حافظه گرافیک
GDDR6
توان مصرفی کارت گرافیک
35-80W
فناوری های گرافیک
DLSS 2, RAY TRACING
ظرفیت کارت گرافیک
6GB
ظرفیت حافظه رم
16GB
مدل گرافیک
RTX 3060
اندازه صفحه نمایش
16 اینچ
نوع حافظه رم
DDR5
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
نوع نور کیبورد
RGB
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
144Hz
نوع صفحه نمایش
IPS
فرکانس پردازنده
2.9GHz – 4.3 GHz