






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۲۱۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۲۱۴,۱۲۰,۰۰۰ تومان
۳۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| وزن دستگاه | 5.3 کیلوگرم |
|---|---|
| پورت USB Type-C | دارد |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 23 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | دارد |
| پورت HDMI | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| آداپتور | دارد |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| پردازنده | Core Ultra 5 |
| مدل پردازنده | 125U |
| فرکانس پردازنده | Up To 4.3GHz |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 14 |
| پورت USB 2.0 | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| سیستم عامل | ✖ |
کامپیوتر آل این وان 23.8 اینچی مدل HP 24-CR1004L Core Ultra 5 8GB 512GB SSD Intel Iris Xe

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.