






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.۱۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان.
| پورت USB Type-C | دارد |
|---|---|
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده پردازنده | AMD |
| مدل پردازنده | 7520U |
| پردازنده | Ryzen 5 |
| فرکانس پردازنده | 2.8GHz Up to 4.3GHz |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| حافظه کش | 6 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
| مدل گرافیک | Integrated AMD Radeon Graphics |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| نوع حافظه گرافیک | ✖ |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| رابط دایرکت | 12 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| نوع اسپیکر | Stereo Speaker |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 3Cell 42Wh |
| میزان شارژدهی | حدود 6 الی 8 ساعت |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| حسگر اثر انگشت | ✔ |
| سیستم عامل | ✖ |
| اقلام همراه کالا | کیف لپ تاپ |
لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل ProBook G10 255 Ryzen 5 16GB 512GB SSD Radeon
