






پرداخت اقساطی
۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۸۰,۰۷۵,۰۰۰ تومان
۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱۵,۴۱۰,۰۰۰ تومان
۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| سازنده پردازنده | Intel |
|---|---|
| پردازنده | Core Ultra 9 |
| مدل پردازنده | 288V |
| فرکانس پردازنده | 3.3GHz up to 5.1GHz |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | Intel Arc 140V |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 28w |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| چرخش 360 درجه | دارد |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
| نوع اسپیکر | Stereo Speaker |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری | 83WH |
| میزان شارژدهی | تا 8 ساعت |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 1080P |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
لپ تاپ ۱6 اینچی اچ پی مدل OmniBook 7 Flip Core Ultra 9 32GB 1TB SSD Intel Arc 140V

۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.