لپ‌ تاپ ۱۶ اینچی اچ‌ پی مدل OMEN 16-AN0027WM Core Ultra 5 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5050
HP OMEN 16-AN0027WM Core Ultra 5-225H 16GB RAM 1TB SSD 8GB RTX 5050 16 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
Core Ultra 5
مدل پردازنده:
225H
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
DDR5
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
RTX 5050
اندازه نمایشگر:
16 اینچ
رفرش نمایشگر:
165Hz
روشنایی نمایشگر:
400 نیت
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن2,4 کیلوگرم
سازنده پردازنده
Intel
پردازنده
Core Ultra 5
مدل پردازنده
225H
فرکانس پردازنده
1.7GHz Up to 5.0GHz
تعداد هسته
14 هسته
تعداد رشته
14
حافظه کش
18 مگابایت
ظرفیت حافظه رم
16GB
نوع حافظه رم
DDR5
قابلیت ارتقای رم
ظرفیت حافظه SSD
1TB
ظرفیت حافظه HDD
سازنده کارت گرافیک
Nvidia
مدل گرافیک
RTX 5050
ظرفیت کارت گرافیک
8GB
نوع حافظه گرافیک
GDDR6X
توان مصرفی کارت گرافیک
130W
فناوری های گرافیک
DLSS 3.5, RAY TRACING, DLSS4, NVIDIA Reflex
رابط دایرکت
12.2
نوع صفحه نمایش
IPS
اندازه صفحه نمایش
16 اینچ
دقت صفحه نمایش
1200×1920
نرخ بروز رسانی نمایشگر
165Hz