






پرداخت اقساطی
۹۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| سازنده پردازنده | Intel |
|---|---|
| پردازنده | CORE i5 |
| مدل پردازنده | 13420H |
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz up to 4.7GHz |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| قابلیت ارتقای رم | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1920×1080 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| نوع اسپیکر | Stereo Speaker |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 3Cell 42Wh |
| میزان شارژدهی | 6 ساعت |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت VGA | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | RGB |
| درایو نوری | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 720P |
| حسگر اثر انگشت | ✔ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| پارت نامبر | 83DE000AUS |
لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل Vivobook A1502VA i5 8GB 512GB SSD Intel UHD

۹۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.