






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 13,5 کیلوگرم |
|---|---|
| انتخاب رنگ | مشکی |
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| مدل پردازنده | i9-14900K |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| فرکانس پردازنده | 3.2GHz Up to 5.7GHz |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX A4000 |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| قابلیت ارتقای رم | ✔ |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| وای فای | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 6 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت VGA | ✖ |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✔ |
| پورت اترنت | ✔ |
| منبع تغذیه | برق شهری |
| درایو نوری | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
کیس کامپیوتر دل مدل Precision 3660 Tower Workstation i9 32GB 512GB SSD 16GB RTX A4000

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.