






پرداخت اقساطی
۲۱۸,۲۸۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
۱۳۰,۶۵۰,۰۰۰ تومان
| وزن | 11,7 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 5.4GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 23.8 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | ✔ |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت HDMI | ✔ |
| درایو نوری | ✖ |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✔ |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| مدل پردازنده | 14700 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| سیستم عامل | ✖ |
| تعداد هسته | 20 هسته |
| تعداد رشته | 28 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | ✔ |
| آداپتور | ✔ |
کامپیوتر آل این وان دل ۲۳.۸ اینچی مدل OptiPlex 7420 i7 16GB 512GB SSD Intel UHD Graphics

۲۱۸,۲۸۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.