






پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | 24GB |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 18 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | Per-Key RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 3840×2400 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 240Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 3 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ✖ |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | Core Ultra 9-275HX |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 24 |
| فرکانس پردازنده | 2.0GHz up to 5.1GHz |
| مدل گرافیک | RTX 5090 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه رم | 64GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 18 اینچی لنوو مدل Legion 9 18IAX10 Core Ultra 9 64GB 2TB SSD 24GB RTX 5090

| ۰ تومانکش بک