






پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| توان مصرفی کارت گرافیک | 45 وات |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| فناوری های گرافیک | DLSS4, G-Sync, NVIDIA Reflex |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2880×1800 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 270 |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| فرکانس پردازنده | 4.0GHz Up to 5.2GHz |
| مدل گرافیک | RTX 5060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل ROG Zephyrus G14 GA403UM R9 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5060

| ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.