






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115W |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR7 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | Per-Key RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 9955HX |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| فرکانس پردازنده | 2.5GHz UP TO 5.4GHz, 2.5GHz Up to 5.0GHz |
| مدل گرافیک | RTX 5060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| نوع پردازنده گرافیکی | مجزا |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حافظه کش | 64 مگابایت |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| ظرفیت باتری | 4Cell 90WHr |
لپ تاپ 16 اینچی ایسوس مدل ROG Strix G614FM R9 16GB 1TB SSD 8GB RTX 5060

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.