






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۲۷۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان
۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۰۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | Up to 4.5 GHz |
| حافظه کش | 8 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| مدل پردازنده | Core Ultra 7-258V |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| دقت صفحه نمایش | 2880×1800 |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| پورت HDMI | دارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | Intel Arc 130V |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری | 4Cell,68Whr |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| اقلام همراه کالا | قلم |
لپ تاپ 16 اینچی اچ پی OmniBook 7 Flip 16-AU0773CL Core Ultra 7 32GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics
