






پرداخت اقساطی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک

۲۸۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
| توان مصرفی کارت گرافیک | 28w |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 4.2GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| حافظه کش | 8 مگابایت |
| اندازه صفحه نمایش | 13.3 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | Windows 10 Pro |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-۱135G7 |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 800 نیت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
لپ تاپ سامسونگ 13.3 اینچی مدل Samsung Galaxy Book Flex 2 i5 8GB 256GB SSD Iris Xe

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.