






پرداخت اقساطی
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

۲۷۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | تا 4.8GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| چرخش 360 درجه | ندارد |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | Core Ultra 7 155H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| مدل گرافیک | Intel Arc |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| دقت صفحه نمایش | 1800×2880 |
| ظرفیت باتری | 63WH |
| تعداد اسپیکر | 4 عدد |
| پارت نامبر | NP940XGK-KG1US |
| تعداد رشته | 12 |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
لپ تاپ سامسونگ 14 اینچی مدل GALAXY BOOK 4 Core 7 16GB RAM 1TB SSD Intel Arc Graphics

۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.