






پرداخت اقساطی
۲۱۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۲۱۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۲۵۵,۹۵۰,۰۰۰ تومان
۲۱۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۶۵۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
|---|---|
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| فرکانس پردازنده | 3.5GHz UP to 4.9 |
| اندازه صفحه نمایش | 27 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | دارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت HDMI | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| آداپتور | دارد |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| مدل گرافیک | MX550 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| ظرفیت کارت گرافیک | 4GB |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
کامپیوتر آل این وان لنوو 27 اینچی مدل IdeaCentre 3-27IAP7 i7 16GB RAM 1TB SSD 4GB MX550 Graphics

۲۱۶,۷۵۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.