






پرداخت اقساطی
۲۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۲۱۳,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۱۶۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۶۵۰,۰۰۰ تومان
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
|---|---|
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| فرکانس پردازنده | 3.5GHz UP to 4.9 |
| اندازه صفحه نمایش | 23.8 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | دارد |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت HDMI | دارد |
| درایو نوری | ندارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| آداپتور | دارد |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
کامپیوتر آل این وان لنوو 23.8 اینچی مدل IdeaCentre 24IRH9 i7 8GB RAM 512GB SSD Intel UHD Graphics

۲۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.