






پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| فرکانس پردازنده | 2.3GHz UP to 5.1GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| نوع حافظه رم | LPDDR5X |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2880×1800 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | Core Ultra 7 155H |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع پردازنده گرافیکی | مجزا |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| تعداد رشته | 22 رشته |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
لپ تاپ 14 اینچی اچ پی مدل OMEN Transcend Gaming FB0013DX Ultra7-155H 16GB RAM 1TB SSD 8GB RTX 4060

| ۰ تومانکش بک