






پرداخت اقساطی
۱۱۰,۸۸۷,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| فرکانس پردازنده | 1.5GHz UP to 4.6GHz |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✖ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-13420H |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 12 رشته |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل ExpertBook P1503CVA i5 16GB RAM 512GB SSD Intel Iris Xe

۱۱۰,۸۸۷,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.