






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz UP to 4.5GHz |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✖ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i3-1315U |
| تعداد هسته | 6 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل ExpertBook B1 B1502CVA i3 16GB 256GB SSD Intel UHD Graphics

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.