






پرداخت اقساطی
۱۵۳,۵۸۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 45W |
| ظرفیت حافظه رم | 24GB |
| مدل گرافیک | RTX 4050 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| فرکانس پردازنده | 3.1GHz UP to 4.5GHz |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | i5-12450HX |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| تعداد رشته | 12 |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| انتخاب رنگ | مشکی |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
| قابلیت ارتقای رم | دارد |
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل LOQ 15 i5 24GB 1TB SSD 6GB RTX4050

۱۵۳,۵۸۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.