






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| فرکانس پردازنده | 1.2GHz Up to 4.4GHz |
|---|---|
| حافظه کش | 10 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-91W |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i3-1215U |
| تعداد هسته | 6 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل VivoBook X1404ZA i3 16GB 512GB SSD Intel UHD Graphics
