






پرداخت اقساطی
۱۴۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع صفحه نمایش | IPS |
|---|---|
| مدل پردازنده | i5-13420H |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz UP to 4.6GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 24 اینج |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| وای فای | دارد |
| بلوتوث | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| درایو نوری | دارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| تعداد هسته | 8 هسته Performance |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| وبکم | 5MP |
| اقلام همراه کالا | کیبورد و موس |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| آداپتور | دارد |
کامپیوتر آل این وان لنوو 24 اینچی مدل Lenovo IdeaCenter i5 8GB RAM 512GB SSD Intel UHD Graphics

۱۴۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.