






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,57 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 768*1366 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB 2.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| تعداد هسته | 2 هسته |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| فرکانس پردازنده | 1.1GHz Up to 2.8GHz |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت کارت گرافیک | 2GB |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| تعداد رشته | 2 |
| نوع نور کیبورد | ✖ |
| رابط دایرکت | 12 |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل Vivobook X515KA Celeron N4500 16GB RAM 512GB SSD Intel UHD Graphics

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.