






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ

| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
|---|---|
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| مدل گرافیک | Intel UHD Graphics |
| فرکانس پردازنده | 1.1GHz Up to 2.8GHz, 1.1GHz Up to 3.3GHz |
| ظرفیت حافظه رم | 4GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| ظرفیت حافظه SSD | 64GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| تعداد رشته | 4 |
| نوع نور کیبورد | ✖ |
| رابط دایرکت | 12 |
لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل Vivobook E410KA Pentium N6000 4GB RAM 64GB SSD Intel UHD Graphic

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.