






پرداخت اقساطی
۱۳۶,۸۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| وزن | 2,2 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 4GB |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 75W |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔, 720P |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | 7435HS |
| تعداد هسته | 8 هسته Performance |
| تعداد رشته | 16 |
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz up to 4.5GHz |
| مدل گرافیک | RTX 3050 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| نوع پردازنده گرافیکی | GeForce |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سری لپ تاپ | TUF GAMING |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| حافظه کش | 20 مگابایت |
| ظرفیت باتری | 3Cell,48WHr |
| حداکثر روشنایی | 250 نیت |
| نسبت صفحه نمایش | 16:9 |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FA506NCR R7 8GB 1TB SSD 4GB RTX3050

۱۳۶,۸۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.