






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| مدل پردازنده | Ryzen 5 7535HS |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz up to 5.1GHz |
| حافظه کش | 30 مگابایت |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| مدل گرافیک | RTX 3060TI |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| قابلیت ارتقای رم | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| وای فای | دارد |
| پورت USB 3.0 | 4 عدد |
| پورت USB 2.0 | 4 |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت VGA | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| منبع تغذیه | برق شهری |
| درایو نوری | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| اقلام همراه کالا | کیبورد و موس |
کامپیوتر دسکتاپ اچ پی مدل Omen 35L R7 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060TI

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.