






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| فرکانس پردازنده | 2.4GHz Up to 5.0GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, DLSS 3, DLSS 3.5 |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115-140w |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4050 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✔ |
| ظرفیت باتری | 4Cell 90WHr |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX507VU4 i7 16GB 1TB SSD 6GB RTX4050

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.