






پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۱۴۹,۲۰۵,۰۰۰ تومان قیمت اصلی: ۱۴۹,۲۰۵,۰۰۰ تومان بود.۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومانقیمت فعلی: ۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان.
| فناوری های گرافیک | ندارد |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.1GHz Up to 3.5GHz |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15-25W |
| مدل پردازنده | AMD A4-4350B |
| ظرفیت حافظه رم | 4GB |
| مدل گرافیک | AMD Radeon R4 2GB |
| ظرفیت کارت گرافیک | 2GB |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 768*1366 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 10 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| وضعیت کالا | استوک |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| رابط دایرکت | 12 |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
| ظرفیت حافظه SSD | 240GB |
| پردازنده | AMD A4 |
لپ تاپ اچ پی 14 اینچی مدل ProBook 245 G7 AMD A4-4350B Pro 4GB RAM 240GB SSD AMD Radeon R4 2GB-اوپن باکس

| ۰ تومانکش بک