






پرداخت اقساطی
۱۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| وزن | 2,29 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-80W |
| مدل گرافیک | RTX 3050 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 2, RAY TRACING |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| فرکانس پردازنده | 3.3GHz Up to 4.4GHz |
| مدل پردازنده | i5-13500H |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| تعداد هسته | 12 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| نسل پردازنده مرکزی | 13th |
| نوع نور کیبورد | ✖ |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
لپ تاپ 15.6 اینچی اچ پی مدل Victus 15-FA1408TX i5 8GB 512GB SSD 6GB RTX3050

۱۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.