






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25-170W |
|---|---|
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | Up to 5.8GHz |
| ظرفیت کارت گرافیک | 16GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| اندازه صفحه نمایش | 18 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 165Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 3 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| مدل پردازنده | i9-14900HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| مدل گرافیک | RTX 4090 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 2TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 18 اینچی دل مدل Alienware M18 R2 i9 32GB 2TB SSD 16GB RTX4090

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.