






پرداخت اقساطی
| ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ



| وزن | 2 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
| فرکانس پردازنده | 4.0GHz Up to 5.2GHz |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2880×1800 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | R9-8945HS |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4060 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
لپ تاپ 14 اینچی ایسوس مدل ROG Zephyrus G14 GA403UV R9 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060

| ۰ تومانکش بک
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.