






پرداخت اقساطی
۱۶۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | 4GB |
|---|---|
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| فرکانس پردازنده | 3.1GHz UP to 4.5GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 27 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 5120×2880 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| وای فای | دارد |
| پورت اترنت | ✔ |
| بلوتوث | دارد |
| پورت USB 3.0 | 4 عدد |
| پورت HDMI | ندارد |
| درایو نوری | ندارد |
| پشتیبانی از کارت حافظه | ✖ |
| سیستم عامل | MAC OS |
| آداپتور | دارد |
| دفترچه راهنما | ✔ |
| کابل برق | دارد |
| مدل گرافیک | Radeon Pro ۵۳۰۰ |
| مدل پردازنده | i5-10500 |
| ظرفیت حافظه SSD | 256GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| تعداد هسته | 10 هسته |
کامپیوتر آل این وان اپل 27 اینچی مدل iMac MXWT2 2020 i5 8GB 256GB SSD 4GB Radeon Pro ۵۳۰۰

۱۶۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک