






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| نوع حافظه رم | Unified Memory |
|---|---|
| سازنده پردازنده | Apple |
| مدل پردازنده | Apple M4 |
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz up to 3.2GHz |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| ظرفیت حافظه رم | 24GB |
| قابلیت ارتقای رم | ✖ |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه HDD | ✖ |
| سازنده کارت گرافیک | Apple |
| مدل گرافیک | Apple Shared |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| نوع صفحه نمایش | Super Retina XDR OLED |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| دقت صفحه نمایش | 3456×2234 |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 120Hz |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نوع اسپیکر | dual force-canceling woofers & tweeters |
| تعداد اسپیکر | 6 عدد |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| ظرفیت باتری | 70WH |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت VGA | ✖ |
| پورت USB 3.0 | ✖ |
| پورت USB Type-C | 3 عدد |
| نور صفحه کیبورد | Backlit |
| درایو نوری | ✖ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | 1080P |
| چرخش 360 درجه | ✖ |
| حسگر اثر انگشت | ✔ |
| سیستم عامل | MAC OS |
| حداکثر روشنایی | 1600 نیت |
| تعداد هسته گرافیک | ۱۰ هسته |
لپ تاپ 14 اینچی اپل مدل MacBook Pro MCX14 M4 2024 24GB 1TB SSD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.