






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| فرکانس پردازنده | 1.3GHz UP to 4.4GHz |
|---|---|
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | ندارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد, 720P |
| دقت صفحه نمایش | 2240×1400 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت Mini Display | ندارد |
| پورت Thunderbolt | ✖ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-1235U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 12 |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نوع اسپیکر | Dolby Audio |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
لپ تاپ 14 اینچی لنوو مدل Flex 7 14IAU7 i5 8GB 512GB SSD Iris Xe
