






پرداخت اقساطی
۱۱۰,۹۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
| وزن | 1,8 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| فرکانس پردازنده | 3.3GHz Up to 4.6GHz |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✖ |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i5-1335U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| تعداد رشته | 12 |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✔ |
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook A1504VA i5 16GB 1TB SSD Iris Xe

۱۱۰,۹۹۰,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.