






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
| ظرفیت کارت گرافیک | 8GB |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 2.6GHz Up to 5.4GHz |
| حافظه کش | 36 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 2560×1600 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | DDS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i9-13900HX |
| تعداد هسته | 24 هسته |
| تعداد رشته | 32 |
| مدل گرافیک | RTX 4070 |
| رابط دایرکت | 12 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 32GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی دل مدل Alinware M16 R1 i9 32GB 1TB SSD 8GB RTX4070

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.