






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,4 کیلوگرم |
|---|---|
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| فرکانس پردازنده | Up to 4.4GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| مدل پردازنده | i5-1240P |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| نوع صفحه نمایش | OLED |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| دقت صفحه نمایش | 1080×1920 |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | LPDDR5 |
| پورت HDMI | ✔ |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| ظرفیت باتری | 4Cell,75WHr |
| نوع اسپیکر | HARMAN, Smart Amp Technology |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| پورت Mini Display | ✖ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع نور کیبورد | Backlit |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ✔ |
لپ تاپ 14 اینچی ایسوس Zenbook 14 UX3402ZA i5 8GB 512GB SSD Intel Iris Xe

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.