






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۶۳۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
| فرکانس پردازنده | 3.7GHz Up to 5.0GHz |
|---|---|
| حافظه کش | 30 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 35-115W |
| ظرفیت کارت گرافیک | 12GB |
| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13700HX |
| تعداد هسته | ۱۶ هسته |
| تعداد رشته | 24 |
| مدل گرافیک | RTX 4080 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
لپ تاپ 16 اینچی ام اس ای مدل MSI VECTOR GP68HX i7 16GB 1TB SSD 12GB RTX4080

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.