لپ تاپ 14 اینچی ایسر مدل Acer Aspire Vero AV14-52P-7959 i7 16GB 1TB SSD 16GB Iris Xe
Acer Aspire Vero AV14-52P-7959 i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD Iris Xe 14 inch Laptop
ویژگی ها
سری پردازنده:
CORE i7
مدل پردازنده:
i7-1355U
ظرفیت حافظه رم:
16GB
نوع حافظه رم:
LPDDR4X
مقدار حافظه رم:
1TB
مدل گرافیک:
Intel Iris Xe
اندازه نمایشگر:
14 اینچ
رفرش نمایشگر:
120Hz
این محصول را میتوانید اقساطی تهیه نمایید
فروشگاه : رایتک شاپ
عملکرد: عالی
کالاهای مرتبط
مشخصات
توضیحات تکمیلی
وزن1,7 کیلوگرم
ظرفیت کارت گرافیک
بدون حافظه اختصاصی
حافظه کش
12 مگابایت
فناوری های گرافیک
ندارد
فرکانس پردازنده
Up to 5.0GHz
ظرفیت حافظه رم
16GB
توان مصرفی کارت گرافیک
15W
سازنده کارت گرافیک
Intel
اندازه صفحه نمایش
14 اینچ
درایو نوری
نور صفحه کیبورد
وای فای
وبکم
دقت صفحه نمایش
1080×1920
صفحه نمایش لمسی
پوشش صفحه نمایش
مات
نرخ بروز رسانی نمایشگر
120Hz