






پرداخت اقساطی
۱۶۹,۹۳۲,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ
۹۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان | ۰ تومانکش بک
| فرکانس پردازنده | 3.3GHz up to 5.1GHz |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| اندازه صفحه نمایش | 16 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 2 عدد |
| پورت USB Type-C | 2 عدد |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | R7-8840HS |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | AMD Radeon 780M |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 1TB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت کارت گرافیک | بدون حافظه اختصاصی |
| شیار کارت حافظه | ✔ |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| اقلام همراه کالا | قلم |
| ظرفیت باتری | 4Cell 71WHr |
| حافظه کش | 16 مگابایت |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| پارت نامبر | 83DM0003US |
لپ تاپ 16 اینچی لنوو مدل YOGA 7 16AHP9 R7 16GB 1TB SSD AMD Radeon 780M

۱۶۹,۹۳۲,۰۰۰ تومان
در انبار موجود نمی باشد
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.