






پرداخت اقساطی
۲۴۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ






| نوع حافظه گرافیک | GDDR6 |
|---|---|
| ظرفیت کارت گرافیک | 6GB |
| فرکانس پردازنده | 1.8GHz Up to 4.9GHz |
| حافظه کش | 24 مگابایت |
| فناوری های گرافیک | DLSS 3, DLSS 3.5, RAY TRACING, G-Sync, MUX Switch, NVIDIA Advanced Optimus |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 115-140w |
| اندازه صفحه نمایش | 17.3 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | دارد |
| نوع نور کیبورد | Backlit Chiclet Keyboard |
| وای فای | دارد |
| وبکم | دارد, 720P |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 144Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | دارد |
| پورت Mini Display | دارد |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-13620H |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | RTX 4050 |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نسبت صفحه نمایش | 16:9 |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| ظرفیت باتری | 4Cell 90WHr |
| میزان شارژدهی | 1 الی 3 ساعت |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| تعداد فن | 2 عدد |
لپ تاپ 17.3 اینچی ایسوس مدل TUF Gaming FX707VU i7 16GB 512GB SSD 6GB RTX4050

۲۴۹,۹۹۰,۰۰۰ تومان
با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.