






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| فرکانس پردازنده | 3.0GHz up to 4.8GHz |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15-25W |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔, FHD with privacy shutter |
| دقت صفحه نمایش | 1200×1920 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | ✔ |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-1270P |
| تعداد هسته | 4 هسته |
| تعداد رشته | 8 |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| سازنده کارت گرافیک | Intel |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| نسخه بلوتوث | نسخه 5.1 |
| نوع اسپیکر | Dolby Atmos, Stereo Speaker |
| تعداد اسپیکر | 2 عدد |
| خروجی هدفون | ✔ |
| ظرفیت باتری | 4Cell,57WH |
لپ تاپ 14 اینچی لنوو مدل ThinkPad X1 Carbon G9 i7 16GB 512GB SSD Iris Xe

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.