






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
فروشگاه : رایتک شاپ






| فرکانس پردازنده | up to 4.7GHz |
|---|---|
| حافظه کش | 16 مگابایت |
| توان مصرفی کارت گرافیک | 15W |
| اندازه صفحه نمایش | 14 اینچ |
| درایو نوری | ندارد |
| نور صفحه کیبورد | Backlit |
| وای فای | دارد |
| وبکم | 5MP, camera with electronic shutter, integrated wide-range microphone array, world-facing conference mode |
| صفحه نمایش لمسی | دارد |
| پوشش صفحه نمایش | شفاف |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | IPS |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 1 عدد |
| پورت USB Type-C | ✔ |
| پورت VGA | ندارد |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم پلیمری |
| مدل پردازنده | R7-7736U |
| تعداد هسته | 8 هسته |
| تعداد رشته | 16 |
| مدل گرافیک | AMD |
| رابط دایرکت | 12.2 |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| ظرفیت حافظه رم | 16GB |
| نوع حافظه رم | DDR5 |
| سازنده کارت گرافیک | AMD |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 400 نیت |
| نوع اسپیکر | Bang & Olufsen |
| پورت USB 4.0 | – یک عدد پورت USB Type-A با نرخ انتقال اطلاعات 5 گیگابیت بر ثانیه |
| بلوتوث | دارد |
| نسخه بلوتوث | 5.2 |
| ظرفیت باتری | 4Cell,66Whr |
| سنسور ها | سنجش دما, شتاب سنج, سنسور حرارتی, سنسور نوری |
لپ تاپ14 اینچی اچ پی مدل HP Dragonfly Pro R7 16GB 512GB SSD AMD

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.