






پرداخت اقساطی
ویژگی ها
| وزن | 1,7 کیلوگرم |
|---|---|
| توان مصرفی کارت گرافیک | 25W |
| حافظه کش | 12 مگابایت |
| فرکانس پردازنده | 1.7GHz Up to 4.7GHz |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اینچ |
| درایو نوری | ✖ |
| نور صفحه کیبورد | ✔ |
| نوع نور کیبورد | RGB |
| وای فای | ✔ |
| وبکم | ✔ |
| دقت صفحه نمایش | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ✔ |
| پوشش صفحه نمایش | مات |
| نرخ بروز رسانی نمایشگر | 60Hz |
| نوع صفحه نمایش | TN |
| پورت HDMI | ✔ |
| پورت Mini Display | ✔ |
| پورت Thunderbolt | ✔ |
| پورت USB 3.0 | 3 عدد |
| پورت USB Type-C | 1 عدد |
| پورت VGA | ✖ |
| سیستم عامل | ویندوز 11 |
| نوع باتری | لیتیوم یونی |
| مدل پردازنده | i7-1255U |
| تعداد هسته | 10 هسته |
| مدل گرافیک | Intel Iris Xe |
| ظرفیت حافظه رم | 8GB |
| نوع حافظه رم | DDR4 |
| رابط دایرکت | 12 |
| سازنده کارت گرافیک | Nvidia |
| ظرفیت حافظه HDD | ندارد |
| ظرفیت حافظه SSD | 512GB |
| فناوری های گرافیک | ندارد |
| حداکثر روشنایی | 300 نیت |
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل ThinkBook 15 G4 i7 8GB 512GB SSD Intel Iris Xe

با وارد کردن شماره تلفنی که در دیجیکالا ثبت کردی، اطلاعات حسابت رو ببین، آدرست رو انتخاب کن و خریدت رو مثل دیجیکالا سریع، قسطی و امن انجام بده.

تایید شده توسط دیجیکالااین سایت توسط دیجیکالا بررسی شده و مالکیت، اطلاعات تماس، کیفیت و نحوه ارائه خدمات آن تأیید شدهاست.